Wczytuję dane...
Gwarancja: 6 miesięcy
wysyłamy w 24 godziny
Producent: LUPHIE

Etui firmy Luphie dedykowane do Samsung Galaxy NOTE 9 ze szklanym panelem tylnym oraz aluminiową, zamykaną na magnes ramką to połączenie nowoczesnego wzornictwa,

najlepszych materiałów i bardzo skutecznej ochrony telefonu. To idealny wybór dla wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie urządzenia oraz dla tych co cenią innowacyjność oraz nowoczesny design.

Etui nie pogrubia znacznie telefonu, zachowując jak najlepiej jego naturalną wielkość. Wykonane z doskonałą precyzją naturalne cięcia, tworzą gładkie krawędzie dające niezwykły komfort użytkowania. 

Tył etui został wykonany z niezwykle cienkiego szkła hartowanego, które jest odporne na uszkodzenia oraz zarysowania. Ramka etui natomiast jest aluminiowa, składa się z dwóch części i jest zamykane na magnes,

dzięki czemu włożenie urządzenia do pokrowca jest dziecinnie proste oraz niweluje możliwość jego uszkodzenia czy porysowania.

Dodatkowo ramka od wewnątrz wyłożona jest materiałem ochronnym, który dba o bezpieczeństwo boków naszego urządzenia przed niechcianymi zarysowaniami.

Etui posiada specjalne osłonki na przyciski, które są zintegrowane z ramką. Jest idealnie dopasowane do urządzenia,

podkreśla jego charakter, a dopasowane przyciski oraz otwory uzupełniają elegancki charakter etui.