Wczytuję dane...
Model: Ultra Clear
Gwarancja: 6 miesięcy
wysyłamy w 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Producent: BRANDO

Folie Brando należą do grupy najbardziej zaawansowanych technologicznie folii dostępnych na rynku. Poza spełnianiem funkcji typowo ochronnej, polegającej na zabezpieczaniu ekranu przed uszkodzeniem i przedwczesnym zużyciem, folie posiadają również cechy poprawiające walory użytkowe oraz komfort pracy z ekranem dotykowym. 

Niewątpliwym atutem jest ich bardzo długa żywotność – z powodzeniem na jednym egzemplarzu folii można pracować nawet przez kilkanaście miesięcy, oraz relatywnie bezproblemowy montaż (szczególnie w porównaniu do tańszych folii).

Folia Ultra Clear wspaniale oddaje wszystkie kolory prezentowane na wyświetlaczu, a jego powierzchnia przypomina gładką taflę szkła. 

Stosowanie tych folii jest w 100% bezpieczne dla ekranu dotykowego ponieważ ich montaż odbywa się bez udziału kleju - folie przywierają do ekranu na skutek oddziaływania elektrostatycznego i nie mają zauważalnego wpływu na jego czułość. 

Folie te są również bardzo proste w demontażu i po usunięciu nie pozostawiają po sobie żadnych śladów na wyświetlaczu. Co więcej, w razie potrzeby można taką folię zdjąć, umyć i ponownie założyć na ekran.

NOKIA X7