Wczytuję dane...
Model: Ge4000311
wysyłamy w 24-48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 840056166295
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Producent: GEAR4

Gear4 Rio Snap

Oto wyjątkowe połączenie fukcjonalności przy jednoczesnej trosce o ochronę środowiska i Twoje zdrowie- poznajcie najnowszy produkt z kolekcji Copenhagen dedykowany dla Twojego iPhone'a 14.

Gear4 Rio Snap z troski o ekologię i nasza planetę zostało wykonane z wykorzystaniem technologii Tritan™ Renew- najbardziej zaawansowanego na świecie materiału tworzywa sztucznego. Zasoby odnawialne pochodzące z recyklingu wykorzystane przy produkcji tego futerału które stanowią aż 50% całego składu tego etui, dzięki czemu możesz ochronić nie tylko swojego iPhone'a, ale również środowisko i planetę.

Etui Rio Snap jest bardzo wytrzymałe, dzięki czemu zapewnia ochronę Twojego smartfona przed upadkiem z wysokości aż 4m nie tracąc przy tym na lekkości i smukłości. Materiał jest elastyczny ale twardnieje przy uderzeniu, rozpraszając wstrząsy i chroniąc urządzenie. Miękkie wykończenie zapewnia to, że telefon pewnie leży w dłoni, a smukła, lekka konstrukcja sprawia, że etui nie stanowi dodatkowefo obciążenia dla kieszeni. Niezwykła precyzja wykonania gwarantuje niezaburzone korzystanie z Twojego iPhone'a i bardzo łatwy dostęp do wszelkich funkcji urządzenia. Przy produkcji tego modelu wykorzystano środek antybakteryjny, który ogranicza rozwój bakterii na powierzchni etui.

Gear4 tworzy ultra cienkie, ultra stylowe i ultra ochronne etui dzięki wyłącznej współpracy z D3O. Wszystkie futerały GEAR4 są poddawane rygorystycznym, niezależnym testom i kontrolom jakości.

- Smukły, ultralekki i wytrzymały

- Miękki, gładki materiał dla klasycznego, minimalistycznego wyglądu Twojego telefonu

- Podniesione krawędzie chronią ekran przed zarysowaniami

- Ramka w otworze aparatu zapobiega zniekształceniom lampy błyskowej

Łatwy dostęp do wszystkich funkcji i portów urządzenia

- Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości 4 m

- Formuła antybaketyjna- redukuje do 99,99% zarazków i bakterii na powierzchni etui oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom

- Kompatybilny z 5G

- Kompatybilny z technologią ładowania urządzenia bezprzewodowo

- Elastyczne etui dla łatwiejszego montażu

- Etui wykonane z materiałów nadających się do recyklingu

Kolekcja Rio Snap
Typ Hardcase
Materiał TPU
Kolor Czarny
Kompatybilność iPhone 14 / 15 / 13 6,1"