Wczytuję dane...
Model: 29926
Kod producenta: 5906302339815
Waga produktu: 0.5 kg
wysyłamy w 24-48 godzin
EAN: 5906302339815
Koszt wysyłki od: 12.50 PLN
Producent: TECH-PROTECT

Opis

 
 

Tech-Protect Ultraboost AU02 to dwufunkcyjny adapter audio Bluetooth 5.4 z wyjściem AUX 3,5 mm, który działa zarówno jako odbiornik (RX), jak i nadajnik (TX) sygnału audio. Dzięki przełącznikowi trybu na obudowie jedno urządzenie zastępuje dwa – możesz bezprzewodowo odbierać dźwięk z telefonu na zestawie głośnomówiącym lub głośniku samochodowym, ale też przesyłać dźwięk z telewizora, komputera czy projektora do bezprzewodowych słuchawek.

W trybie RX (odbiornik) adapter podłączony do głośnika, zestawu samochodowego lub amplitunera odbiera sygnał audio z telefonu lub innego urządzenia Bluetooth i odtwarza go przez podłączony sprzęt. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów głosowych hands-free bezpośrednio przez zestaw samochodowy. W trybie TX (nadajnik) adapter podłączony do telewizora lub komputera przez gniazdo AUX przesyła dźwięk bezprzewodowo do słuchawek lub głośników Bluetooth – idealnie do oglądania filmów czy słuchania muzyki bez kabli.

Bluetooth 5.4 zapewnia stabilne połączenie w zasięgu do 15 metrów. Bateria o pojemności 180 mAh wystarcza na 5 godzin odtwarzania muzyki lub rozmów, a tryb czuwania utrzymuje się przez 100 godzin. Ładowanie przez port USB-C trwa około 2,5 godziny. Lekka i kompaktowa obudowa (zaledwie 12 g) nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu.

Tech-Protect Ultraboost AU02 to proste i skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto chce dodać łączność Bluetooth do sprzętu bez wbudowanego modułu – w samochodzie, domu lub biurze.

Cechy produktu

 
 
  • 100% Oryginalny
  • Zapakowany w oryginalne opakowanie
  • Bluetooth 5.4 – stabilne połączenie do 15 m
  • Dwa tryby pracy: RX (odbiornik) i TX (nadajnik)
  • Wyjście / wejście AUX 3,5 mm
  • Wbudowany mikrofon – rozmowy hands-free w trybie RX
  • Czas pracy: 5 godz. muzyki/rozmów, 100 godz. czuwania
  • Ładowanie USB-C – pełne naładowanie w ok. 2,5 godz.
  • Waga: 12 g – lekka i kompaktowa konstrukcja

Specyfikacja

 
 
Model
AU02
Bluetooth
5.4
Tryby pracy
RX (odbiornik) / TX (nadajnik)
Złącze audio
AUX 3,5 mm
Zasięg
do 15 m
Mikrofon
Tak (tylko w trybie RX)
Bateria
180 mAh
Czas pracy
5 godz. (muzyka / rozmowy)
Czas czuwania
100 godz.
Czas ładowania
ok. 2,5 godz.
Złącze ładowania
USB-C
Wymiary
100 × 22 × 13 mm
Waga
12 g
Kolor
Black / Czarny

Zestaw zawiera

 
 

1 × Adapter Tech-Protect Ultraboost AU02

1 × Kabel USB-A do USB-C (0,3 m)

1 × Instrukcja obsługi

Polecamy