Wczytuję dane...
Model: 24727
Kod producenta: 843439139220
wysyłamy w 24-48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 843439139220
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Producent: SUPCASE

Etui z serii Unicorn Beetle XT Magsafe od firmy Supcase jest jednym z najbardziej wytrzymałych produktów w całym naszym asortymencie. 

Pancerz oplatający urządzenie z tyłu i na jego krawędziach - wykonany z mieszanki miękkiego tworzywa termoplastycznego i utwardzającej powłoki poliwęglanowej, nadając mu bardzo dużą wytrzymałość. Etui wyposażono w osłony na przyciski.

Dodatkowo etui zostało wyposażone w otwieraną osłonę aparatu, którą w prosty sposób można przekształcić w funkcjonalną podstawkę. np. do oglądania filmów.

Wbudowany pierścień kompatybilny z bezprzewodową technologią MagSafe, zapewni maksymalną wydajność ładowania oraz szybkie i proste połączenie ze wszystkimi akcesoriami z funkcją MagSafe.

Case jest idealnie dopasowany i nie ogranicza możliwości ładowania bezprzewodowego. Nieco podniesiona forma ramki wokół aparatu i ekranu chroni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską.

Supcase Unicorn Beetle XT to pokrowiec, który został poddany testom sprawnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, otrzymując tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Lekka konstrukcja kompozytowa
- Precyzyjnie wykonany
- Kompatybilny z technologią MagSafe
- Zapewnia ekstremalną ochronę przed upadkami
- Osłona aparatu
Funkcja podstawki
- Świetnie dopasowany
- W pełni funkcjonalny
- Spełnia wojskowy standard drop-test (MIL STD 810G 516.6)
- Łatwy w montażu i demontażu

ZESTAW ZAWIERA:
1 x Etui Supcase Unicorn Beetle XT Mag