Wczytuję dane...
Model: Szkło hartowane 9H 0,3 mm
wysyłamy w 24 godzin
Sprzedanych produktów: 9
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN

Szybka ze szkła hartowanego o grubości 0,3 mm i twardości 9H skutecznie zabezpieczy ekran Twojego urzadzenia przed uszkodzeniem mechanicznym.
W 100% przezroczysta, niezwykle odporna na zarysowania i matowienia sprawi, że Twoje urzadzenie będzie wyglądac jak nowe.


Tak, jak w przypadku każdego produktu szklanego, ogromne znaczenie ma sposób wykończenia krawędzi.
Krawędzie w oferowanym szkle zostały wykończone z zaokrągleniem pod kątem 2,95D .


Oleofobowa warstwa zapobiega powstawaniu smug i odcisków palców , pozostawiając powierzchnię szybki przejrzystą i estetyczną.

Podczas ekstremalnego uderzenia szkło pęka rozpraszając siłę uderzenia wewnątrz własnej struktury, natomiast ekran Twojego urządzenia pozostaje nienaruszony, a tym samym nie jesteś narażony na duże koszty jego wymiany. 

  • ABSOLUTNA PRZEZROCZYSTOŚĆ: brak śladów instalacji, matowania powierzchni ekranowej. Doskonała przyczepność szkła, wolna od pęcherzyków powietrza.

  • TWARDOŚĆ POWIERZCHNI: Specjalnie przetworzone szkło hartowane z powierzchnią o bardzo wysokiej twardości 8-9H.

  • OLEOFOBOWA POWŁOKA: zapobiegająca powstawaniu na szkle odcisków palców i smug. Jednocześnie łatwa do utrzymania w czystości.

  • CZUŁOŚĆ NA DOTYK: bardzo wysoka czułość szkła, która nie wpływa na funkcjonalność telefonu i pozostawia czułość ekranu na niezmienionym poziomie.

  • NIETŁUKĄCE SIĘ SZKŁO: w przypadku niewłaściwego posługiwania się produktem (wyginanie, łamanie) pęknięte szkło jest pozbawione ostrych końcówek i jest w pełni bezpieczne dla użytkownika.

Instalacja szkła jest bardzo prosta i wszystkie niezbędne elementy do niej znajdują się w zestawie.

Przy odbiorze osobistym istnieje możliwość nałożenia szybki przez naszych pracowników.

Zestaw zawiera:

  • 1 x szkło hartowane dopasowane do telefonu
  • 1 x bawełniany czyścik nasączony alkoholem
  • 1 x ściereczka z mikrofibry

Opakowanie: Firmowy blister