Wczytuję dane...
Model: 3M006380
wysyłamy w 24-48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5903108581882
Koszt wysyłki od: 8.50 PLN
Producent: 3MK

SilkyMatt Pro™
Jedwabista w dotyku, bezlitosna dla zagrożeń

Wzmacnia ekran, do 400%

SilkyMatt Pro™ to folia bezlitosna dla codziennych zagrożeń. Wzmacnia ekran smartfona aż do 400%! Jedną z warstw w złożonej strukturze tworzy testowany przez nas wielokrotnie podkład antyuderzeniowy. Jego obecność znacząco minimalizuje ryzyko zarysowania i uszkodzenia wyświetlacza podczas upadku na twardą powierzchnię i kontaktu z ostrymi przedmiotami.
Z SilkyMatt Pro™ zaoszczędzisz sobie stresu i kosztownych wymian ekranu. Możesz używać telefonu gdzie chcesz i przenosić jak lubisz.

Matowa i jedwabista w dotyku

Wystarczy jeden dotyk i nie zamienisz JEJ nigdy na żadną inną...
Folia SilkyMatt Pro™ posiada wyjątkową, matową powierzchnię. Jest jedwabista w dotyku i zapewnia niezrównany komfort korzystania ze smartfona – niezależnie od warunków. Piszesz wiadomość w pełnym słońcu? Z folią SilkyMatt Pro™ wyświetlacz masz zawsze pod kontrolą. Palec sunie gładko, a każdy kontakt z ekranem to czysta przyjemność. Dodatkową zaletą matowego wykończenia jest eliminacja odcisków palców.

Totalnie prosta w montażu

SilkyMatt Pro™ to przełom w aplikacji ochron ekranu! Folia jest montowana na mokro, gwarantując perfekcyjny efekt podczas pierwszej próby – bez pęcherzyków powietrza i drobinek kurzu. Folię nakłada się na wyświetlacz przy użyciu nowoczesnego, w 100% bezpiecznego żelu, który znajduje się w zestawie.
Nie potrzebujesz wprawy ani specjalnych warunków w pomieszczeniu. Aplikacja na mokro po prostu musi się udać.

Samoregenerujaca

Z SilkyMatt Pro™ zapomnisz o częstej wymianie ochron ekranu. Dzięki innowacyjnej technologii Self-Heal™, drobne zarysowania i niewielkie uszkodzenia widoczne na folii znikają w ciągu 24 godzin. Posiada ona zdolność autoregeneracji.
Cieszysz się idealnie gładką i estetyczną powierzchnią folii przez długi czas. Bo tak jest ekologicznie, oszczędnie i wygodnie.

Po prostu przyjazna

Folię SilkyMatt Pro™ wzbogaciliśmy o warstwę oleofobową klasy premium. W połączeniu z jedwabistym, matowym wykończeniem, zapewnia niezrównaną przyjemność podczas każdego kontaktu. Palec sunie po foli z najwyższą precyzją. Powłoka oleofobowa dodatkowo ułatwia pielęgnację.
Bez problemu usuniesz z powierzchni folii różnego rodzaju zabrudzenia i raz na zawsze pozbędziesz się problemu nieestetycznych, tłustych plam.

Dane Techniczne

Typ Ochrona ekranu
Typ zabezpieczenia Matowa folia ochronna
Wzmocnienie na uderzenia Do 400%
Zastosowane technologie • Bezpieczny montaż na mokro
• Technologia Self-Heal™ samoregenerująca
• Case Friendly
• Powłoka olefobowa
• Warstwa antyuderzeniowa
Kompatybilność HTC U24 Pro